Szanowni Państwo,

Nasza działalność została założona na początku 1998 roku. Gminny Ośrodek w Piotrowicach to zespół 3 przychodni które się na terenie Piotrowic, Męcinki  i Pomocne.

Główna siedziba mieści się w Piotrowicach 113, p.o kierownika  Zakładu jest Arleta Gregulska-Oksińska.

Gminny Ośrodek Zdrowia w Piotrowicach  świadczy usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjnie . Mając na uwadze dobro naszych pacjentów systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach, seminariach i wykładach.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom stworzona została strona internetowa poświęcona naszej placówce – Gminnemu  Ośrodkowi Zdrowia w Piotrowicach. Na poniższej stronie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych poradni, gabinetów i personelu. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i naszej strony. Informujemy także o możliwości umawiania wizyt za pośrednictwem e-Rejestracji.

Zapraszamy i zapewniamy fachową konsultację w najbliższym terminie poświęcając pacjentowi tyle czasu ile wymaga rzetelne rozpoznanie choroby.

Jak ważny jest szybki dostęp do opieki medycznej każdy doskonale zdaje sobie sprawę. Nagłe przypadki, złe samopoczucie mogące być zapowiedzią choroby, przewlekle schorzenie. Wszystkie te sytuacje wymagają konsultacji lekarza specjalisty.

Lekarzem pierwszego kontaktu jest najczęściej lekarz rodzinny. Poza całościową opieką medyczną może on wystawiać recepty i skierowania na konsultację, może kierować na leczenie specjalistyczne, do szpitala, na konieczne badania oraz na rehabilitację. Instytucja lekarza rodzinnego jest bardzo istotna w pierwszym kontakcie pacjenta ze służbą zdrowia.

Zapraszamy do naszego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Piotrowicach. Proponujemy pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w miłej i życzliwej atmosferze.

przychodnia zdrowia w piotrowicach

Gminny Ośrodek Zdrowia w Piotrowicach jest grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest Funduszy Europejskich.

Nasza palcówka otrzymała grant w wysokości 681 375,00 PLN na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami.